Mes jau penki metai atliekame visus grindų paruošimo ir betonavimo darbus. Norint patenkinti užsakovų poreikius, dėl darbo kokybės mes pasitelkiame pažangiausią vokišką įrangą: betono padavimo siurblį BMS Worker No 1. Su šia įranga mes galime betoną gaminti statybos aikštelėje ir lankščių žarnų pagalba paduoti jį į 80 metrų aukštyje esančią darbo vietą. Paduotas betonas išlyginimas liniuote su gulščiuku ir užtrinamas elektrine glaistykle. Jei reikia betone įpjaunamos termo siūlės.
Įrengiant pramonines nedulkančias betono grindis naudojame iš betono mazgo atvežtą betoną. Betoną išlyginus prieš jam sukietėjus įtrinamas specialus sausas mišinys. Šlifuojant mišinį uždaromos visos poros betono paviršiuje. Sutvirtinas sluoksnis sudaro grindų visumą. Padidėja atsparumas gniūždymui, smūgiams, gali išlaikyti labai dideles apkrovas.

Dirbame su kokybiškomis medžiagomis, kurių pagalba išgauname lygias, tvirtas grindis. Naudojame papildus ir priedus betonui.

Paskambinkite ir mes atvažiuosime, patarsime, surasime optimaliausią sprendimą. Mes branginame savo gerą vardą, nepriekaištingai vykdome įsipareigojimus.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo!